Częstochowskie M&M. Gra miejska

Wczytuję mapę...

Czas
18:30 - 20:30

Lokacja
—Plac Biegańskiego

Kategorie


Nasze miasto często chowa swoje skarby. Gra “Częstochowskie M&M” ułatwi odnalezienie części z nich. Centrum miasta pełne jest pereł modernizmu oraz murali, które zamierzamy wskazać Wam palcem, abyście już nigdy nie przeszli obok nich obojętnie.

Jednak łatwo nie będzie. Możecie podejść do rozgrywki indywidualnie lub w grupach (bez ograniczeń ilości osób w jednej grupie). Startujemy o 18.30 na Placu Biegańskiego. Tam otrzymacie pierwszą wskazówkę, czyli adres pod który będziecie musieli się udać. Na miejscu będzie czekało Was zadanie lub zagadka. Po pozytywnym przebrnięciu przez to wyzwanie otrzymacie kolejny adres, gdzie wcale łatwiej nie będzie. Jeżeli wytrwacie do końca gry będziecie specami od częstochowskiego modernizmu oraz murali. Poznacie świetny szlak, którym będziecie mogli oprowadzać
rodzinę i przyjaciół. Jury składające się z osób oczekujących na was przy poszczególnych atrakcjach wyłoni zwycięzców, którzy wygrają coś wyjątkowego. Jednak do rozstrzygnięcia wyników gry nagroda pozostanie naszą słodką tajemnicą. Szczegółowe zasady omówimy na starcie.