Przystań dźwięku, koloru i światła w Miejskiej Galerii Sztuki. Koncert Dźwięki Ziemi i Przestrzeni

Wczytuję mapę...

Czas
23:30 - 01:00

Lokacja
—Miejska Galeria Sztuki, Aleja Najświętszej Maryi Panny 64

Kategorie


Przystań dźwięku, koloru i światła to niezwykłe miejsce, w którym będziesz mógł zrelaksować się i naładować baterie, aby móc dalej wyruszyć w noc pełną kultury. To tu usłyszysz magiczne dźwięki kryształowych mis oraz piramid, doenergetyzujesz się wibracją bębnów. Będziesz mógł również poddać się niezwykłej sesji fotograficznej z mapowanymi na ciało grafikami.
Stworzymy dla Was kosmiczną przestrzeń pełną wygody, a także pięknych doznań wizualnych, w której wiele zmysłów zostanie dopieszczonych.
Przyjdź i daj się zainspirować.

Projekt tworzą
Agnieszka Lamirowska – z wykształcenia grafik oraz ilustratorka książek. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale grafika oraz Glyndwr Uniwersity na wydziale illustration, graphic novels & children publishing. Od 2015 gra na bębnach i śpiewa w zespole Mystic Lab., od 2017 współtworzy projekt muzyczny Dźwięki Ziemi i Przestrzeni.
Grzegorz Korzeniec – Absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Techniki Mutimedialne i Metody Sztucznej Inteligencji. Po ukończeniu oficjalnej nauki na 6 lat wyjechał z kraju, zajął się samodoskonaleniem i podróżami.
Jako pierwsza osoba w Polsce zaczął organizować koncerty mis alchemicznych, występował na licznych festiwalach, grał na zamkach, w katedrach. Aby lepiej zrozumieć naturę dźwięku nauczył się wytwarzać misy dźwiękowe, gongi oraz instrumenty archaiczne. Prowadził wykłady wyjaśniając czym jest dźwięk oraz jak wpływa na nasze ciało i umysł. Twórca fraktalnych wizualizacji, grafik komputerowy, opracował technologię łączącą fraktalne obrazy z kolorem i światłem.